Aké sú vaše pamäťové schopnosti? Zahrajte sa s nami na detektívov v novom type kvízu

test pamäte online kvíz

Pre dobrý výsledok v dnešnom kvíze nepotrebujete znalosti. Ako je to možné? V nasledujúcom teste si totiž môžete vyskúšať, ako je na tom váš mozog a ako je schopný pamätať si informácie. Jednoduché to ale nebude. Trúfnete si?

Pohodlne sa posaďte a vezmite si hodinky. Nenechajte sa nikým a ničím vyrušovať a sústreďte sa. Vašou úlohou je prečítať si a zapamätať oba nižšie uvedený krátky text. Máte na to dve minúty. Potom prejdite na kvíz nižšie a odpovedzte otázky. Nepodvádzajte.

Prepadnutie čerpacie stanice

Traja maskovaní muži prepadli v nedeľu ráno okolo 6:30 čerpaciu stanici na Kragujevskej ulici v Žiline. Trojica vstúpila do priestorov predajne a donútila s pištoľou v ruke 28-ročného predavača, aby sa vzdal a ľahol si na zem. Následne páchatelia odcudzili 2000€  z pokladnice a 20 kartónov cigariet. 35-ročný zákazník, ktorý v čase prepadnutia vstúpil do predajne, bol ohrozovaný zbraňou a následne odvedený aj s predavačom do skladu. Podľa výpovede očitého svedka ušli páchatelia v červenom vozidle značky Opel Astra a uháňali smerom na Kysucké Nové Mesto.

Mohlo by vás zaujímať:  Chémia vám nie je cudzia? Vyskúšajte sa v päťminútovke!

>>>Kvíz začnete kliknutím na tento odkaz<<<

mozog

Pages: 1 2