Ako dobre poznáte porotcov SuperStar? (KVÍZ)

superstar porota kvíz

Televízne večery patria už zopár týždňov tohtoročnej sérii Česko Slovenskej SuperStar. Kto sa stane novou hudobnou hviezdou, je zatiaľ vo hviezdach, avšak porotu už mal divák tú česť spoznať celkom dobre. Tak schválne, čo o pätici populárnych osobností, ktoré rozhodujú o osude súťažiacich, viete.

V teste je pre vás pripravených dokopy 10 otázok. Niektoré sú ľahšie, iné zas o dosť ťažšie. Správna odpoveď je vždy iba jedna. Koľko bodov sa vám podarí získať? Skúste a dajte nám vedieť v komentári na facebooku. Poďte na to!

Viac kvízov a zábavy nájdete —TU—

Štart

#1. Leoš Mareš v priebehu rokov povýšil z moderátora na porotcu. S kým tvoril moderátorske duo v prvom ročníku Česko Slovenskej Superstar z roku 2009?

#2. Patrícia Pagáčová má staršiu sestru Lindu. Práve vďaka nej sa začala zaujímať o herectvo. Nakoniec je to práve Patrícia, ktorá prenikla do sveta šoubiznisu, Linda sa stala?

#3. Patrícia Pagáčová (za slobodna Solaříková) si ešte pred tým, než sa z nej stala hviezda, zahrala po boku Miroslava Nogu rolu roztomilého dievčatka v českom seriáli s názvom Ranč U Zelené sedmy. Stvárnila tam postavu menom?

Mohlo by vás zaujímať:  Piatkové pexeso s domácimi maznáčikmi: Nájdete všetky páry do 20 sekúnd?

#4. Marián Čekovský sa podieľal aj na seriáli Lokal TV, v projekte, ktorý býva označovaný ako slovenský South Park. Postaral sa o hudbu a zároveň aj?

#5. Prvý ročník Česko Slovenskej SuperStar v roku 2009 vyhral Martin Chodúr. Porotkyňa a úspešná speváčka Monika Bagárová vtedy skončila na ktorom mieste?

#7. Paľo Habera je okrem nekompromisného porotcu SuperStar známy predovšetkým ako spevák. Pôvodne však študoval?

#8. Paľo Habera tvorí už roky pár s českou supermodelkou Danielou Peštovou. Často sa tak zabúda, že bol dlho ženatý s inou blondínkou. Z prvého zväzku má Habera?

Mohlo by vás zaujímať:  Olympijské hry neboli jediné: Poznáte staré hry indiánov, gladiátorov alebo Sparťanov?

#10. Leoš Mareš sám seba za speváka rozhodne nepovažuje, napriek tomu vydal štyri albumy a trikrát vypredal pražskú O2 arénu. Jeho veľkým hitom sa stala v roku 2018 upravená verzia piesne?

Dokončiť

Results

-
Mohlo by vás zaujímať:  Poznáte USA dokonale? Odpovedzte na 10 otázok o Spojených štátoch