Ako dobre poznáte porotcov SuperStar? (KVÍZ)

superstar porota kvíz

Televízne večery patria už zopár týždňov tohtoročnej sérii Česko Slovenskej SuperStar. Kto sa stane novou hudobnou hviezdou, je zatiaľ vo hviezdach, avšak porotu už mal divák tú česť spoznať celkom dobre. Tak schválne, čo o pätici populárnych osobností, ktoré rozhodujú o osude súťažiacich, viete.

V teste je pre vás pripravených dokopy 10 otázok. Niektoré sú ľahšie, iné zas o dosť ťažšie. Správna odpoveď je vždy iba jedna. Koľko bodov sa vám podarí získať? Skúste a dajte nám vedieť v komentári na facebooku. Poďte na to!

Viac kvízov a zábavy nájdete —TU—

Štart

#2. Leoš Mareš v priebehu rokov povýšil z moderátora na porotcu. S kým tvoril moderátorske duo v prvom ročníku Česko Slovenskej Superstar z roku 2009?

#4. Paľo Habera je okrem nekompromisného porotcu SuperStar známy predovšetkým ako spevák. Pôvodne však študoval?

#6. Patrícia Pagáčová (za slobodna Solaříková) si ešte pred tým, než sa z nej stala hviezda, zahrala po boku Miroslava Nogu rolu roztomilého dievčatka v českom seriáli s názvom Ranč U Zelené sedmy. Stvárnila tam postavu menom?

Mohlo by vás zaujímať:  Čo viete o Vojne vo Vietname? Odpovedzte v kvíze

#7. Marián Čekovský sa podieľal aj na seriáli Lokal TV, v projekte, ktorý býva označovaný ako slovenský South Park. Postaral sa o hudbu a zároveň aj?

#8. Patrícia Pagáčová má staršiu sestru Lindu. Práve vďaka nej sa začala zaujímať o herectvo. Nakoniec je to práve Patrícia, ktorá prenikla do sveta šoubiznisu, Linda sa stala?

Dokončiť

Výsledok

-