Ako dobre si pamätáš staré časy? Skús identifikovať tieto RETRO predmety

Vitajte v kvíze plnom nostalgie a spomienok na minulé časy! Dnes Vám predstavíme test s obrázkami vecí, ktoré mnohí z nás poznali z detstva alebo z období našich rodičov a starých rodičov. Vašou úlohou bude správne identifikovať tieto ikonické predmety, ktoré sa v súčasnosti možno už nevyskytujú v každodennom živote. Tak sa pustime do toho a uvidíme, ako dobre si pamätáte našu spoločnú minulosť!

Keď dokončíš náš test, radi by sme ťa požiadali, aby si nás podporil/a jednoduchým spôsobom. Prosíme, zdieľaj s nami tvoje dojmy v komentároch na našej Facebook stránke, a to buď o tom, ako sa ti test páčil, alebo koľko bodov si dosiahol či dosiahla. Toto gesto bude pre nás veľmi cenné.  Ak bol test pre teba príjemným zážitkom, môžeš ho zdieľať aj s tvojimi priateľmi. Pre viac podobných testov navštív prosím tento odkaz.

Kvíz spustíte kliknutím na tlačidlo ĎALEJ.

Ďalej

#1. Čo je na obrázku?

Ďalej

#2. Čo je na obrázku?

#3. Čo je na obrázku a z čoho?

Ďalej

#4. Na čo sa toto používalo?

Ďalej

#5. Čo je na obrázku?

Ďalej

#6. Čo je na obrázku?

Ďalej

#7. Čo je na obrázku?

Ďalej

#8. Čo je na obrázku?

Ďalej

#9. Čo je na obrázku?

Ďalej

#10. Čo je na obrázku?

Dokončiť

Výsledky

-

Dúfame, že Vás test zabavil a prinesol Vám príjemné spomienky na minulé časy. Nezabudnite, že správna identifikácia týchto predmetov môže byť trochu náročná, ale určite to stojí za to! Ďakujeme Vám, že ste si našli čas a veríme, že si onedlho toto nostalgické dobrodružstvo spolu zopakujeme.