Preskočiť na obsah

Chváli sa, že má najdokonalejší zadoček na svete: Je TOTO najkrajšia futbalová fanúšička?

Tridsaťjedenročná kráska menom Suzy Cortez zaručene patrí medzi najkrajšie futbalové fanúšičky na svete. Obdarená brazílska brunetka je ale neprehliadnuteľná najmä vďaka svojmu pozadiu, o ktorom tvrdí, že je najkrajší. Klamstvo to však určite nebude, keďže zadok jej v roku 2019 vyniesol napríklad svetový titul Miss Bumbum. Ide o súťaž, v ktorej porotcovia hodnotia práve zadky nežnejšieho pohlavia.

Suzy Cortez sa z chudobného predmestia brazílskeho Sao Paula vypracovala až na jednu z najžiadanejších svetových modeliek. Vďačí za to predovšetkým svojmu pozadiu. Aj preto v roku 2019 vyhrala v súťaži Miss Bumbum, ktorá sa zameriava práve na porovnávanie zadočkov. Už o rok skôr pritom nielen svojím pozadím zaplnila stránky magazínu Playboy. Dokonca sa stala playmate roka 2018.

Cortez na seba v poslednej dobe upozorňuje predovšetkým odvážnymi fotkami v drese jej obľúbených futbalistov. Jedným z nich je napríklad Lionel Messi, ktorým je úplne posadnutá. Nechala si tak nad zadoček vytetovať logo futbalového klubu Barcelony, ktorému je Messi kapitánom.

Suzy Cortez (31)

« z 13 »

Foto: Instagram