Chváli sa, že má najdokonalejší zadoček na svete: Je TOTO najkrajšia futbalová fanúšička?

Suzy Cortez Miss BumBum najkrajšia futbalová fanúšička

Tridsaťjedenročná kráska menom Suzy Cortez zaručene patrí medzi najkrajšie futbalové fanúšičky na svete. Obdarená brazílska brunetka je ale neprehliadnuteľná najmä vďaka svojmu pozadiu, o ktorom tvrdí, že je najkrajší. Klamstvo to však určite nebude, keďže zadok jej v roku 2019 vyniesol napríklad svetový titul Miss Bumbum. Ide o súťaž, v ktorej porotcovia hodnotia práve zadky nežnejšieho pohlavia.

Suzy Cortez sa z chudobného predmestia brazílskeho Sao Paula vypracovala až na jednu z najžiadanejších svetových modeliek. Vďačí za to predovšetkým svojmu pozadiu. Aj preto v roku 2019 vyhrala v súťaži Miss Bumbum, ktorá sa zameriava práve na porovnávanie zadočkov. Už o rok skôr pritom nielen svojím pozadím zaplnila stránky magazínu Playboy. Dokonca sa stala playmate roka 2018.

Cortez na seba v poslednej dobe upozorňuje predovšetkým odvážnymi fotkami v drese jej obľúbených futbalistov. Jedným z nich je napríklad Lionel Messi, ktorým je úplne posadnutá. Nechala si tak nad zadoček vytetovať logo futbalového klubu Barcelony, ktorému je Messi kapitánom.

Mohlo by vás zaujímať:  Keď jej stiahol nohavičky, začalo sa peklo…Intímny príbeh Kysučana, ktorý vás pobaví!

Suzy Cortez (31)

« z 13 »

Foto: Instagram