Deje sa niečo s Darou? Rolinsovej najnovšia fotka fanúšikov zarazila

dara rolins instagram

Patrí medzi najatraktívnejšie ženy v československom šoubiznise a dokonalú postavu jej môžu závidieť oveľa mladšie ženy. Dara Rolins má 48 rokov, no o svoju figúru sa dokonale stará. Avšak najnovší záber na ňu niektorých fanúšikov zarazil.

Dara Rolins patrí už niekoľko desaťročí medzi stálice slovenskej a českej hudobnej scény. 48-ročná rodáčka z Bratislavy, ktorá už dlhé roky žije v Prahe, sa teší veľkej obľube a jej koncerty sú pravidelne vypredané. Dara o svoju postavu dbá, čoho dôkazom sú aj jej fotografie na sociálnych sieťach. Jej najnovší záber však fanúšikov evidentne vystrašil.

Dara zverejnila fotku a detail na nej udrel do očí niektorým fanúšikom. Niektorí jej priamo napísali, aby sa najedla. “Tu vypadáte nejako pochudnuto,” napísala jej istá česká fanúšička. “Dosť hrozné, ako kostra,” pridala sa ďalšia fanúšička. “Tiež vám preplo v hlave alebo máte zdravotný problém, že hladujete. Keď som túto fotku uvidela, celkom som sa vás zľakla,” otvorene napísala ďalšia. Dara na tieto kritické komentáre nereagovala.

Mohlo by vás zaujímať:  Fanúšikovia reality šou vo vytržení: Markíza po Farme spúšťa nový projekt! Bude to pecka?

Dara Rolins

Nový záber Dary Rolins

Foto: Instagram