DESIVÉ momenty: 71-ročná starenka visela na okne 5. poschodia iba za nohu

starenka visela z okna 5 poschodia

Dramatické okamihy zažili obyvatelia v nedeľu 30. mája v Prahe. Políciu kontaktovala zúfalá žena s tým, vidí z okna 5. poschodia visieť starú ženu. Policajti hneď vyrazili na miesto udalosti a zistili, že je to pravda – z okna na 5. poschodí skutočne visela starenka hlavou dolu!

“Z okna na 5. poschodí visí človek!” ozvalo sa naliehavé oznámenia pražským policajtom na linke 158 v nedeľu ráno. Zúfalá oznamovateľka doplnila, že sa žena drží v okne len za nohu a hrozí, že každú chvíľu sa zrúti na betón.

Privolaní policajti sa okamžite snažili dostať do bytu starej ženy. Vykopli dvere a starenku, ktorá mala nohu zakliesnenú medzi pootvoreným oknom a parapetom, zachránili. Žena neskôr uviedla, že sa do tejto hrozivej situácie dostala po tom, ako plašila holuby na parapete.

Mohlo by vás zaujímať:  Predaj cigariet až od 21 rokov? Poslanci odporúčajú, aby sa zákonný vek fajčenia zvýšil

“Policisté hlídkové služby z Prahy IV zachránili starší ženu, která nešťastnou náhodou vypadla z okna v sedmém patře při plašení holubů. Celé tělo pak viselo několik minut z okna ven zachycené pouze za nohu. Pomoc na sebe naštěstí nenechala dlouho čekat a policisté svým včasným zásahem předešli velké tragédii. Děkujeme,” priblížili udalosť policajti na sociálnej sieti.


Video/Foto: Facebook