Preskočiť na obsah

Fabušová sa v Bez servítky predviedla: Diváci jej za TOTO vo veľkom nakladajú

Relácia Bez servítky ukončila ďalší týždeň. V piatok sa ku hrncom postavila vizážistka Miroslava Fabušová, ktorú verejnosť pozná hlavne ako účastníčku autonehody s Borisom Kollárom. Okrem toho, že pôsobila akoby sa posilnila nejakým alkoholickým nápojom, na jej hlavu sa vzniesla kritika od divákov aj po štvrtkovej časti, kedy varila mladá Ukrajinka Viktória.

Najväčšiu pozornosť v relácii Bez servítky zo začiatku pútal Adam Nemeček, ktorý sa rád prezlieka do ženských šiat a líči. Ku koncu týždňa sa však pozornosť divákov sústredila na Miroslavu Fabušovú, no v negatívnom zmysle slova. Kritiku voči mladej Viky, ktorá varila ukrajinské jedlá podľa receptov svojej babičky, jej nevedia odpustiť.

Fabušová takmer nič nezjedla a všetko skritizovala. To doľahlo na hostiteľku a pred všetkými sa rozplakala. Jediným jej utešovateľom bol Adam. “Ja neznášam hentaká umelé slzy. A či to bolo falošné alebo úprimné, ja to neznášam,” povedala Fabušová na kameru.

Miroslava Fabušová sa predviedla Diváci Bez servítky jej za TOTO vo veľkom nakladajú

Reakcie divákov

“Viky bola zlatá snažila sa a to jedlo čo varila poznám je výborné… bola zlatá a Fabusova je zlý človek sama nemá deti rodinu nikoho nemá sa o koho oprieť v nej veku nemať manžela dieťa je zakomplexovana obhanala Borisa ten sa ňu tiež vykašľal,” napísala diváčka. “Fuj hnusná žena nepríjemná , skareda a ešte strašne sprostá ….toto keby urobí u mňa letela by a rovno z okna,” pridala sa ďalšia. Podobných komentárov na adresu Fabušovej je na sociálnych sieťach mnoho.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<


Video/Foto: Facebook/Bez servítky