Nehanebný trapas slovenskej poslankyne! Prišla si uctiť Milana Lasicu a urobila TOTO

Romana-Tabak-Milan-Lasica-trapas

Slovensko sa lúči s velikánom Milanom Lasicom, ktorý 18. júla 2021 zomrel priamo na javisku Štúdia L+S vo veku 81 rokov. Skonal tam, kde to najviac miloval a za potlesku divákov. Rozlúčiť sa s ním chcela aj poslankyňa OĽaNO Romana Tabak. A ako to už u tejto bývalej tenistky býva zvykom, vyrobila ďalší trapas.

Romana Tabak napochodovala pred bratislavský hotel Tatra, kde sídli Štúdio L+S, aby si uctila pamiatku zosnulého Milana Lasicu. V chodbe tohto hotela bolo vytvorené pietne miesto s kondolenčnou knihou, kam teraz chodia mnohí Slováci. Zapaľujú sviečky a prinášajú kvety.

Pietne miesto s kondolenčnou knihou pred Štúdiom L+S

Pietne miesto s kondolenčnou knihou pred Štúdiom L+S

Uctila si pamiatku pri popolníku

Romana Tabak sa zmýlila a svoju kyticu a sviečku položila k popolníku, ktorý je umiestnený pred vstupom do hotela. Dokonca tam aj zapálila sviečku. Pamiatku si prišla uctiť v bielej minisukni a pri jej predklone nebol problém vidieť, čo má pod ňou. “Uctiť si zosnulého Milana Lasicu tak, že položíte kyticu a zapálenú sviečku pri smetiaku hotela Tatra. To nevymyslíš, to je Romana Tabaková,” komentoval tento akt politik Bekmatov.

Mohlo by vás zaujímať:  Optická hádanka: Nájdete na obrázku druhú ženu? Väčšina ľudí pohorí

Romana Tabak video zo svojho profilu stiahla, no neskoro. Teraz sa šíri sociálnymi sieťami a ľudia sa z 30-ročnej poslankyne opäť len smejú. “Myslím, že tá osoba je predstaviteľom dementnosti najvyššieho stupňa,” komentoval Laszlo. “Primerané jej intelektu,” pridala sa Mária. “A takéto tupela platíme z našich daní,” napísala Petronela.

Romana Tabak nemala v minulosti problém vycestovať za dovolenkou do Spojených arabských emirátov v čase, keď platili prísne opatrenia. Viac sa dočítate —TU— Pamätné je aj jej vystúpenie, kedy reagovala počas odvolávania expremiéra Igora Matoviča na predkladateľa návrhu – podpredsedu strany Smer Juraja Blanára – duchaplnou faktickou poznámkou: “Blaa, bla, blaaa, bla, blaaa, blaa, bla, bla..” Viac vo videu nižšie.

Mohlo by vás zaujímať:  Najväčší Slováci: Bol by na vás Ľudovít Štúr hrdý alebo by sa rozplakal?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Poslankyňa OĽaNO Romana Tabak

Poslankyňa OĽaNO Romana Tabak

Romana Tabak – bla bla bla

Video/Foto: Facebook, Instagram, YouTube