Preskočiť na obsah

Herecké legendy Terence Hill a Bud Spencer: Ako dobre ich poznáte?

Bud Spencer (vlastným menom Carlo Pedersoli ) a Terence Hill (vlastným menom Mario Girotti ) je známa talianska dvojica, ktorá spoločne natočila niekoľko úspešných filmov, ktoré si diváci obľúbili v Európe aj v USA .

Prvým spoločným filmom bol taliansky Hannibal v roku 1959 . Spoločne natočili napr. western z roku 1970 Pravá a ľavá ruka diabla ( Lo chiamavano Trinità ) a jeho pokračovanie Malý unavený Joe ( Continuavano a chiamarlo Trinità ), z roku 1972 . Ich posledným spoločným filmom bol v roku 1994 natočený film Blb a blbec. V roku 2016 nás vo veku 86rokov, bohužiaľ, Bud Spencer navždy opustil.

Na nápadnej podobe s Budom Specerom a Terencom Hillom stavala dvojica hercov Antonio Cantafora a Paul L. Smith , ktorí spoločne natočili štyri filmy v podobnom štýle.

Terence Hill bud spencer

Myslíte si, že uvedených hercov poznáte dokonale? Vyskúšajte sa v nasledujúcom kvíze.

V kvíze je pre vás pripravených dokopy 10 otázok. Niektoré sú ľahšie, iné zas o dosť ťažšie. Správna odpoveď je vždy iba jedna. Koľko bodov sa vám podarí získať? Skúste a dajte nám vedieť v komentári na facebooku. Poďte na to!

Bud Spencer

Viac kvízov a zábavy nájdete TU

-začiatok kvízu-

Páčil sa vám kvíz? Ak áno, podporte našu stránku taraniny.sk zdieľaním kvízu na sociálnej sieti. Ďakujeme za vašu podporu!