Hroby na cintoríne demoloval 13-ročný Juan: Z frajera je teraz kajúcnik, vraj bol opitý

13-ročný mladík ničil hroby na cintoríne

Ľudí pobúrilo video, ktoré kolovalo sociálnou sieťou. V obci Kunova Teplica pri Rožňave sa na miestnom cintoríne objavila partička mladých ľudí, aby jeden z nich začal demolovať všetko, čo mu prišlo do cesty. Zničil až 25 hrobov. Televízia JOJ odhalila jeho totožnosť. Jedná sa o iba 13-ročného Juana, ktorý sa pred kamerou teraz kajá a s plačom prosí o odpustenie.

V úvode videa je počuť hudbu, ktorá mladíka akoby vyburcovala k jeho ďalšiemu odpornému správaniu. Prechádza medzi hrobmi, skáče medzi nimi a berie všetko, čo mu príde pod ruku. Bez zľutovania rozbíja o hroby kahance, svietniky či kvetináče. Všetci prítomní sa na demolovaní pietneho miesta náramne zabávajú.

Po „zábave“ prišiel plač

Podľa dostupných informácii od televízie JOJ ide o 13-ročného mladíka menom Juan, ktorý navštevuje základnú školu. Keď sa ho na incident pýtala redaktorka televízie, kajal sa, plakal a prosil o odpustenie. Z „veľkého hrdinu“ sa tak razom stalo uplakané dieťa. Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre trestný čin hanobenia miesta posledného odpočinku.

Mohlo by vás zaujímať:  Konečne PREHOVORILA: Zuzana Plačková REAGUJE na svoje zadržanie kvôli drogám!

„Ja to všetko ľutujem lebo my sme tam boli opití, ako neboli sme až takí opití, ale dosť. Dačo nám bolo a začali sme rozbíjať a nebol som tam sám,“ povedal Juan pre TV JOJ. „Ja by som sa chcel veľmi ospravedlniť každému, komu som to spravil, že veľmi ma to mrzí,“ dodal s plačom. „Ak bude nejaká škoda, sme schopní to zaplatiť,“ povedal v pozadí otec Juana.


Video/Foto: TV JOJ