KOLOSÁLNY TRAPAS! To, čo ukázala Markíza v hlavných správach divákom, je na hanbu!

trapas TV markíza

Diváci hlavného spravodajstva televízie Markíza boli vo štvrtok 29. júla 2021 svedkami veľkého a nepochopiteľného trapasu. Keď uvidíte, čo im táto televízia ukázala na obrazovkách ich televízorov, nebudete vedieť, či plakať alebo sa smiať.

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak sa aktuálne snaží presadiť dôchodkovú reformu. Cieľom reformy má byť podľa ministra zabezpečenie dôstojného dožitia pre tých, ktorí odpracovali desiatky rokov, či odstránenie diskriminácie v súvislosti s nižšími dôchodkami žien s deťmi.

O plánovanej reforme informovala vo večernom spravodajstve aj TV Markíza. Divákom sa v infografike snažila ukázať, čo všetko by sa malo meniť. Pozorne si pozrite priloženú fotografiu. Ak ste si nič nezvyčajné nespozorovali, všimnite si stĺpec, kde sú uvedené počty detí alebo si prepočítajte riadok s “3 dežmi” alebo “4 dežmi”.

Mohlo by vás zaujímať:  Muž prenasledoval 7-ročné dievčatko do vchodu bytovky: Pedofilov útok zachytila kamera

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Vyška dÃchodku v roku 2023 pre ženy bez detí súčașny systém 712 € po reforme rozdiel s 1 dietatom 711 665 s2 dežmi 693 +28€ 632 s3 3 dežmi +57€ 528 513 +85 466 581€ +114 € so 4 dežmi TN Vyššie dochodky pre rodičov“

Reakcie ľudí

Foto: Facebook/Zomri, Televízne noviny TV Markíza