Prostoreká Žaneta hviezdou relácie Bez servítky: Dávno ju nikto nevyprášil a porodila UFO!

Žaneta Altobelliova Bez servítky JOJ

TV JOJ predstavila v relácii Bez servítky ďalšiu päticu hráčov. A ako to už býva v poslednom čase zvykom, diváci sa majú opäť na čo tešiť. Už v prvej časti najviac pozornosti pútala prostoreká krčmárka Žaneta.

Nový týždeň Bez servítky odštartovala sympatická Lenka, ktorej sa však až tak nedarilo. Našťastie, pri stole sedela aj 47-ročná krčmárka Žaneta, čiže kritika išla bokom a všetkých zabávala svojimi vskutku originálnymi hláškami.

Divákom jojkárskej šou bolo ihneď jasné, akým heslom sa veselá a úprimná blondínka riadi – čo na srdci, to na jazyku. “Nech si ma konečne niekto všimne. Veď ja som hviezda. A už ma dávno nikto nevyprášil,” smiala sa Žaneta na kameru.

Relácia Bez servítky

Relácia Bez servítky

Tréma z pôrodu

Vystupovanie Žanety rozdelilo divákov na dva tábory. Niektorí sa na nej bavia, iným sa zase nepáčilo jej vyjadrenie na pôrod vlastnej dcéry.  “Najväčšiu trému v živote som mala, keď som mala ísť porodiť moju dcéru. Som sa rozplakala, lebo som porodila UFO. Ona bola zelená v tej košieľke. To bolo neskutočne škaredé, malá hnida to bola,” povedala otvorene na kameru, po čom zrejme viacerým divákom padla sánka.

Mohlo by vás zaujímať:  Chudobní rybári z Jemenu objavili vnútri veľryby hotový poklad: Razom sa z nich stali boháči!

Divácke reakcie na Žanetu

“Však ta blondína je úplná typkiňa, sa smejem inak na nej. Neviem, ľudia, čo zas máte za mindráky,” napísala jedna z diváčok. “Jojka preráža dno z týždňa na týždeň výberom osadenstva,” nepozdáva sa zloženie ďalšej diváčke. A aký je váš názor na Žanetu a ostatných účinkujúcich v kulinárkej šou Bez servítky? Dajte nám vedieť v komentároch na Facebooku.

Žaneta Altobelliová v relácii Bez servítky

Žaneta Altobelliová v relácii Bez servítky

Žaneta Altobelliová

Žaneta Altobelliová

Zdroj/Foto: Facebook/TV JOJ