KVÍZ len pre dospelých! Ako dobre poznáte umenie lásky? (18+)

Že viete o milovaní úplne všetko a nič vás nemôže zaskočiť? Možno máte pravdu a v posteli viete divy. Poznáte však názvy najrôznejších techník a tušíte, ako fungujú? Overte si to v nasledujúcom kvíze.

POZOR, kvíz je určený len pre osoby staršie ako 18 rokov!

V kvíze je pre vás pripravených dokopy 10 otázok. Niektoré sú ľahšie, iné zas o dosť ťažšie. Správna odpoveď je vždy iba jedna. Koľko bodov sa vám podarí získať? Skúste a dajte nám vedieť v komentári na facebooku. Poďte na to!

Viac kvízov a zábavy nájdete TU

Štart

#1. Stimulácia partnerkinej vagíny a klitorisu pomocou jazyka a úst sa nazýva?

Ide o druh orálneho sexu, pri ktorom dochádza ku stimulovaniu vonkajších pohlavných orgánov ženy jazykom, perami či ústami. K tejto stimulácii dochádza v oblasti klitorisu, vulvy a v niektorých prípadoch jazyk preniká aj do vchodu vagíny.

#2. Čo je to rimming?

Lízanie zadku alebo tiež anilingus je dráždenie partnerovho (alebo partnerkinho) análu jazykom zvonku i čiastočne zvnútra (podľa vkusu).

#3. Angling čiže "uhlovanie" je technika, ktorú si ženy veľmi pochvaľujú, ukazujú prieskumy. Koľko percent žien dokáže uspokojiť?

Angling spočíva v rotácii, zdvíhaní alebo klesaní panvy či v bedrách počas pohlavného styku. Podľa najnovšieho prieskumu dokáže uspokojiť 87,5 percent opýtaných žien.

#4. "Kolísanie" rovnako pomáha k ženskému uspokojeniu. Anglický názov tejto techniky je?

Technika spočíva v tom, že sa penis opakovane nepohybuje do vagíny dnu a von, ale zostáva stále vo vnútri. Žena si k orgazmu dopomáha vonkajšou stimuláciou klitorisu.

#5. Čo je to rolling?

Technika, pri ktorej uchopíte klitoris medzi palec a ukazovák a jemným váľaním a stimuláciou tlaku dochádza k príjemnému pocitu. Vlnu rozkoše môžete ovplyvňovať rýchlosťou a silou tlaku, ktorý vyvíjate na klitoris.

#6. Shallowing patrí takisto k obľúbeným technikám žien. Vedie k uspokojeniu viac ako 80% z nich. V čom spočíva?

Shallowing je technika, pri ktorej žena udržuje prienik penisu iba na krajíčku od brán vagíny. Podľa najnovšej štúdie vedie k uspokojenie u 84 percent žien.

#7. Keď penis zostane nejaký čas nehybne vo vagíne, aby sa zvýšila túžba u partnerov, hovorí sa tomu?

Pri takzvanom “marinatingu” penis zostane nejaký čas nehybne vo vagíne. Občas je to mučivá technika pre oboch, nehybnosť je na nevydržanie, žena si sama povie, kedy chce zase cítiť pohyb penisu vo vnútri seba. Zvyšuje sa tým vzrušenie, napätie a túžba.

#8. Ďalšia zo sexuálnych techník sa nazýva "tickling". Viete, o čo ide?

Dosiahnuť orgazmus môže žena aj hladením či šteklením po klitorise.

#9. Ako sa nazýva technika, kedy sa do vagíny alebo análu vsúva celá ruka?

Pri fistingu sa vsúva celá ruka do vagíny alebo análu (podľa preferencií). Ženy milujúce fisting prežívajú neskutočnú rozkoš spojenú s hlbokým dráždením pošvy.

#10. Ako sa nazýva metóda spočívajúca v kombinácii vaginálneho styku a dráždenia klitorisu?

Takzvané “párovanie” spočíva v súbežnej kombinácii vaginálneho styku a dráždení klitorisu. Oceňuje ho takmer 70 percent žien.

Dokončiť

Výsledky

-