Preskočiť na obsah
Home » Kysučan Vlado má už po 40-tke, no ženu ešte neochutnal: Keď zistíte dôvod, pochopíte prečo!

Kysučan Vlado má už po 40-tke, no ženu ešte neochutnal: Keď zistíte dôvod, pochopíte prečo!

Príbeh 42-ročného Vladimíra z malebnej obce na Kysuciach vám príde zrejme divný, no keď sa dozviete pravý dôvod jeho extrémnej zdržanlivosti voči ženám, pochopíte! Na prvý pohľad je to síce úplne obyčajný muž v strednom veku, za ktorého by si nejedna švárna deva vydala. ,,Tomino”, ako ho zvyknú kamaráti volať, totiž vyzerá veľmi zachovalo a s peniazmi veru tiež nemá najmenší problém. Tú pravú si však i napriek tomu stále ešte nenašiel…

Príbeh Kysučana Vlada

,,Raj na dosah… Keď mal Vlado ešte len sladkých osemnásť rokov, stretával sa s jednou spolužiačkou, s ktorou veľmi túžil po opičích tancoch v posteli, no ona sa však k spomínanému aktu akosi stále nemala. Rozhodol sa preto využiť príležitosť počas večernej prechádzky popri tmavom lesíku, kde ju zvalil do hlbokej trávy.

Spočiatku to takmer vyzeralo, že mu jeho milá dovolí, čo chcel, avšak v momente, keď sa priblížil so svojím nástrojom k jej jaskyni radosti, začala neskúsená panna zmätkovať a guľky mu stlačila tak silno, že musel nadržaný nešťastník ihneď vyhľadať lekársku pomoc! O jeden semenník, bohužiaľ, následkom uvedeného úrazu prišiel, kedže sa potvrdilo podozrenie na vnútorné poškodenie jeho rozmožovacieho orgánu.

Dedinskému dobrákovi tak ako pamiatka na prvý pokus o zblíženie sa so ženou zostali nielen trvalé zdravotné následky, ale aj psychická ujma, ktorú neprekonal dodnes. Po traumatizujúcom zážitku sa dokonca pohrával s myšlienkou stať sa kňazom, no jeho otec mu takúto ,,kariéru” zakázal. Po žiadnej žene už odvtedy vraj netúžil a k uspokojeniu mu úplne postačuje kysucká mozoľnatá dlaň od práce a kvalitné péčko, ktoré nájde na internete.”

Ilustračný obrázok

Zdroj: MM | Foto: Facebook – Mesto Čadca, Pixabay