Lúčiaci sa Matovič posiela odkaz Slovákom: Tí mu ďakujú

Slovensko má nového premiéra. Igor Matovič po intenzívnom tlaku verejnosti, opozície, ale i koaličných partnerov podal demisiu. Na jeho miesto zasadne minister financií Eduard Heger. Igor Matovič zanechal na sociálnej sieti odkaz všetkým tým, ktorí ho na premiérskom poste podporovali.

„Keď rok vám zo života desať zoberie. Bolo mi cťou a ĎAKUJEM VÁM,“ napísal Matovič a pridal usmievavú fotku zo svojej kancelárie. Pod jeho príspevkom sa okamžite začali kopiť stovky komentárov. „Vďaka Igor za tvoju prácu. Bol to ťažký rok pre nás všetkých. Ale teba skopali a opľuli aj ľudia, ktorí na to nemajú najmenšie morálne právo. Drž sa chlope. Verím, že o tebe budeme počuť ešte veľa dobrého,“ napísala mu pani Marta. „Prevziať krajinu v takom rozkradnutom stave a potom pandémia to je sila. Držím palce a prajem veľa zdravia. Pre nás ste doposiaľ najlepší premiér,“ pridala sa pani Helena.

Medzi reakciami sa objavili aj neprajné vyjadrenia. „Pred 6 mesiacmi by som aj poďakoval za prácu, ale teraz naozaj nie je za co…za posledných 6 mesiacov bolo viac skody ako úžitku,“ reagoval Bruno.

Mohlo by vás zaujímať:  Mama 11-ročnej Andrejky z kauzy Miloslavov prosí: Neposielajte peniaze podvodníkom!

Koniec Igora Matoviča ako premiéra

https://www.facebook.com/igor.matovic.7

Zdroj | Foto: Facebook/Igor Matovič