Matka zverila svoju dcérku opatrovateľke: Keď videla záznam z ukrytej kamery, volala políciu

christina williamson opatrovatelka pestunka aupair deti

Keď rodičia, ktorí musia zarábať, aby uživili svoje rodiny, nemajú kam dať svoje deti, obrátia sa na jasle alebo škôlku. Keď aj tak nemajú možnosť, svoje ratolesti zveria do rúk skúsenej opatrovateľke. Nie vždy je táto voľba správna. Rozprávať by o tom vedela aj mamička menom Desiree LaBlanc, ktorá pochádza z amerického mesta Des Moines (hlavné mesto štátu Iowa).

Desiree hľadala vhodnú opatrovateľku pre svoju malú dcéru. Dobrá známa jej odporučila 28-ročnú opatrovateľku Christinu Williamson, ktorá doma prevádzkovala detské jasle a mala na starosti niekoľko detičiek naraz. Christinu navštívila, aby si pozrela jej dom. Všetko vyzeralo ideálne a komfortne. Všade na vôkol boli hračky a opatrovateľka pôsobila sympaticky a profesionálne. Desiree jej teda zverila svoje dieťa.

Skrytá kamera

Exmanžel Christiny nainštaloval do domu skryté kamery. Keď si z nich pozrel záznamy, ostal v šoku, okamžite zalarmoval políciu a všetko nahlásil. Keď Desiree uvidela, čo všetko Christine robila so zverenými deťmi a jej dcérkou, neverila vlastným očiam.

Mohlo by vás zaujímať:  Viac ako 10 000 Slovákov vyhralo v očkovacej lotérii! TU je ZOZNAM výhercov: Ste tam?

Nechutné zaobchádzanie

“Naša dcérka spala. Christina k nej prišla, zdvihla ju za ruky a hodila na zem,” povedala zhrozene Desiree. Na videu je vidieť, ako opatrovateľka hádzala deťmi, do úst im dávala handry, aby nemohli kričať a dokonca ich nechala v dome samé.

Do celej veci sa okamžite obuli kompetentné úrady a polícia. Podozrení na páchanie trestných činov týrania detí bolo viac a viac. Opatrovateľka bola nakoniec uznaná vinnou v dvoch prípadoch detského týrania a sudca ju poslal na päť rokov do väzenia.

Upozorňujeme, že video nie je vhodné pre citlivé povahy!

Video/Foto: YouTube/True Crime Daily