Muž prenasledoval 7-ročné dievčatko do vchodu bytovky: Pedofilov útok zachytila kamera

muz sledoval dievcatko video kamera

Kamera v bytovom dome zachytila desivé zábery, na ktorých vidieť pedofila priamo pri čine. Keď si neznámy muž vyhliadol 7-ročné dievčatko, začal ho prenasledovať. Dievčatko vošlo do bytovky a išlo hore schodmi. Muž išiel za ňou. Napokon sa ho zmocnil.

K incidentu došlo v kazašskom meste Almaty a všetko zachytila kamera umiestnená na schodišti bytovky. O kamere zrejme muž nevedel. Ako vidieť na záberoch, ktoré zverejnila miestna polícia, muž prenasledoval 7-ročné dievčatko až do vchodu, kde bývalo. Keď dievčatko spozorovalo nebezpečenstvo, rozutekalo sa. Muž však rýchlo zareagoval a malého dievčatka sa zmocnil.

Následne ho vzal do rúk, zapchal ústa, aby nekričalo a utekal do uličky, kde nebola kamera. Tu mal dievčatko vyzliekať a dotýkať sa ho. Dievčatku sa však, našťastie, podarilo ujsť a všetko povedať rodičom. Tí neváhali ani sekundu a spustili poplach. Polícia pedofila vypátrala behom niekoľkých desiatok minúť. Údajne išlo o 19-ročného mladíka, ktorý býval neďaleko. V prípade dokázania viny mu hrozí až 15-ročné väzenie.


Video/Foto: Instagram

Mohlo by vás zaujímať:  Ste internetový hrdina? POZOR, onedlho vás za nemiestne správanie budú môcť trestne stíhať!