Mužovi poslala jednu správu, potom sa po nej zľahla zem: Po nezvestnej Jane (46) pátra aj vrtuľník

Jana Mancová pátranie nezvestná

Mimoriadne pátranie, do ktorého bol zapojený aj vrtuľník, bolo vyhlásené po 46-ročnej Jane Mancovej z Trstína (okres Trnava). Žena je v pátranie po tom, ako sa správou ozvala svojmu mužovi, no odvtedy nikto nevie, kde sa nachádza.

Polícia SR vyhlásila pátranie po 46-ročnej Jane Mancovej. Nezvestná žena bola naposledy videná v stredu (21. apríla) poobede v práci, v obci Trstín (okres Trnava). Odtiaľ odišla smerom na Trnavu na svojom automobile značky Kia Sportage s evidenčným číslom TT363GD.

“Posledný osobný kontakt s rodinou mala večer predtým. Včera sa ozvala len jednou správou svojmu manželovi. Odvtedy o sebe nedala nikomu známemu vedieť,” uviedla polícia.

Mohlo by vás zaujímať:  Polícia sa začala zaoberať prípadom okradnutého Roberta Fica

Hľadaná Jana Mancová je 184 centimetrov vysoká, má dlhé tmavé vlnité vlasy, šedo-zelené oči a nosí okuliare. Nemá žiadne tetovanie ani piercing. V prípade, že ste nezvestnú ženu alebo jej automobil videli, alebo viete, kde by sa mohla nachádzať, kontaktujte známe policajné číslo 158. Všetky informácie pomôžu polícii nezvestnú ženu rýchlejšie vypátrať.

Nezvestná Jana Mancová

Zdroj/Foto: Facebook/Polícia SR