Nesmierna bolesť slovenskej speváčky: V jeden deň prišla o otca aj starú mamu

Simona Hegerová SIma smrť v rodine

Smrť najbližšieho človeka je ťažká rana pre každého. Ak však človek stratí v jeden deň dvoch milovaných členov rodiny, ide o veľmi bolestnú a neopísateľnú ranu. Zažiť by ju nechcel určite nikto. Známa slovenská speváčka takúto ranu, žiaľ, utrpela.

Simona Hegerová, ktorá je na slovenskej hudobnej scéne známa pod prezývkou Sima, sa so svojimi fanúšikmi podelila o veľmi smutnú správu. V jeden deň prišla o dvoch milovaných ľudí vo svojom živote – otca a babku.

25-ročná speváčka, ktorá v minulosti súťažila v šou Hlas Česko Slovenska a na konte má úspešné hity ako Spolu, Nevolaj mi s raperom Kalim či Princíp vzájomnosti s raperom Egom, poslala svojím milovaným do neba srdcervúci odkaz.

Mohlo by vás zaujímať:  ŠKANDÁL aký v šou Svadba na prvý pohľad nebol: KONIEC natáčania, Michal vybuchol

„Tati, ľúbim ťa! Budeš mi strašne chýbať. Je toľko vecí, čo som ti nestihla ešte povedať, toľko miest, kam som ťa nestihla vziať, ale viem, že ty to vieš, že ma vidíš a že budeš dávať na nás tam zhora pozor. Raz sa stretneme, aj keď už nie na tomto svete. V sobotu, v ten istý deň, ako odišla aj tvoja mama, naša milovaná babička, si išiel za ňou. Budete nám obaja chýbať. V našich srdciach budete žiť navždy,“ napísala.

Zdroj/Foto: Instagram