Niekdajší Ken, ktorý sa dal preoperovať na ženu: Jessica Alves sa rozhodla pre ďalšie zväčšenie pŕs!

jessica alves plastická operácia zväčšenie poprsia pŕs

Niekdajší „živý Ken“ je dnes ženou so všetkým, čo k tomu patrí, avšak i napriek tomu to nestačí. Brazílčanka Jessica Alves (37), ktorá bola pôvodne mužom – Rodrigom Alvesom, skrátka nedokáže s plastickými operáciami prestať a chystá sa na ďalšie. Jessica totiž opäť túži po väčších prsiach, pretože verí, že väčšie prednosti sa budú viac hodiť k jej celkovej postave.

„Som veľká žena – mám široký chrbát, široké ramená, takže potrebujem väčšie prsia, budú dvakrát väčšie, ako tie, čo mám teraz,“ cituje jej slová britský denník TheSun.

Problém je podľa nej aj v tom, ako sa prsné implantáty správajú. „Tie výplne, čo mám teraz, vyzerajú dobre len v push-up podprsenkách, ktoré ich tlačia k sebe. Bez nich ale visia dole a sú ďaleko od seba,“ objasnila Jessica svoje trápenie.

Mohlo by vás zaujímať:  Polícia SR pátra po 44 ročnej Mariane z Čadce: Odišla z miesta bydliska, do dnešnej doby sa nevrátila

Nasledujúca plastická operácia by však mala jej problémy ukončiť. „Doktor Plovier vyvinul techniku, vďaka ktorej nebudem musieť nosiť podprsenku. Nosiť podprsenku v jednom kuse nie je totiž vôbec jednoduché,“ povzdychla si Jessica.

Je jasné, že na svoje ženské krivky si potom bude musieť zase nejakú dobu zvykať. A možno aj jej fanúšikovia, zvlášť tí, ktorým sa páči tak, ako je teraz. Pre tých si však Jessica prichystala malú odmenu – nechala sa nafotiť v sexi červenom kombiné. Ako jej to pristane, môžete posúdiť sami, keď si otvoríte našu galériu.

Mohlo by vás zaujímať:  Eugena z Bez Servítky by ste v minulosti nespoznali: Pozrite, ako vyzeral predtým než schudol 50kíl!

Jessica Alves (37)

Jessica Alves

Jessica Alves

Jessica Alves

Jessica Alves

Jessica Alves

Zdroj/Foto: TheSun, Instagram