Preskočiť na obsah
Home » Nová obeť výťahovej šachty: Zomrela 64-ročná seniorka z Dolného Kubína

Nová obeť výťahovej šachty: Zomrela 64-ročná seniorka z Dolného Kubína

Iba nedávno šokovala celé Slovensko obrovská tragédia, ktorá sa odohrala 9. mája vo výťahu v jednej z bratislavských bytoviek. “Vraždiaci” výťah vtedy usmrtil iba 3-týždňové bábätko a o niekoľko dní v nemocnici zomrela i jeho mamička Nina († 25). Najnovšie o život vo výťahovej šachte prišla aj 64-ročná seniorka z Dolného Kubína!

Obrovská rana a potom hrobové, strašidelné ticho. O takomto zážitku hovoria obyvatelia bytového domu, kde dôchodkyňa bývala. Susedia sú zdrvení, nič podobné sa v ich dome nikdy nestalo. „Je mi to hrozne ľúto, mala som ju rada,“ uviedla pre TV JOJ jedna zo susediek. Jej dobrá známa († 64) ležala na chodbe v kaluži krvi. Na takýto pohľad nikto zo susedov nezabudne. „Bol som vonku s deťmi a susedka vyšla von. Bola prekvapená a volala sanitku, „ uviedol pre TV JOJ iný sused.

Žena žila v dome sama. Podľa informácií TV JOJ sa zrútila šachtou zo 4. poschodí. Nie je však jasné, prečo seniorka prepadla.

Podľa polície ležalo bezvládne telo v suteréne vedľa výťahovej šachty. „Žena utrpela zranenia nezlučiteľné so životom,“ uviedla hovorkyňa záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová. „Privolaný lekár predbežne vylúčil cudzie zavinenie,“ konštatoval hovorca policajného prezídia Radko Moravčík. Dodal, že polícia SR prípad vyšetruje ako prečin usmrtenia. Pre objasnenie prípadu bola nariadená súdna pitva.

Dolný Kubín dôchodkyňa prepadla do výťahovej šachty výťahová šachta smrť zomrela seniorka

Dolný Kubín dôchodkyňa prepadla do výťahovej šachty výťahová šachta smrť zomrela seniorka Dolný Kubín dôchodkyňa prepadla do výťahovej šachty výťahová šachta smrť zomrela seniorka Dolný Kubín dôchodkyňa prepadla do výťahovej šachty výťahová šachta smrť zomrela seniorka Dolný Kubín dôchodkyňa prepadla do výťahovej šachty výťahová šachta smrť zomrela seniorka Dolný Kubín dôchodkyňa prepadla do výťahovej šachty výťahová šachta smrť zomrela seniorka Dolný Kubín dôchodkyňa prepadla do výťahovej šachty výťahová šachta smrť zomrela seniorka

Zdroj/Foto: TV JOJ