Preskočiť na obsah
Home » Obavy a zhrozenie voličov OĽaNO: Odchádza Igor Matovič z politiky?

Obavy a zhrozenie voličov OĽaNO: Odchádza Igor Matovič z politiky?

Skončí Igor Matovič v politike? Jeho najnovšie otvorené vyjadrenie jeho voličov zrejme nepotešilo. Hovorí v ňom o tom, ako sa proti nemu postavilo až príliš mnoho nepriateľov. Ako tvrdí, nemá rád prehry, no možno sa to jeho súperom predsa len podarí.

Igor Matovič vo svojom najnovšom vyjadrení opísal celý priebeh spojený s pandémiou, až od volieb. Zrekapituloval v ňom svoje rozhodnutia, ktoré neraz čelili obrovskej kritike zo strany jeho koaličných partnerov, opozície, odborníkov, ale i verejnosti. Všetko vyvrcholilo jeho tajným nákupom ruskej vakcíny Sputnik V. Svojho postu predsedu vlády sa musel definitívne vzdať a prenechať ho Eduardovi Hegerovi.

Expremiér chce vo svojom vytrvať, ale ako prezradil, nič nie je nemožné. „Som bojovník a nerád sa vzdávam. Je však možné, že sa im to podarí. Ich sú zástupy a ja sám. Ak sa to však stane, budem sa na rozdiel od nich do zrkadla vždy rovno môcť pozrieť… lebo som nikdy, na rozdiel od nich, nikdy neslúžil oligarchom či mafii, ktorí vlastnia väčšinu slovenských médií,“ zakončil svoje vyjadrenie šéf OĽaNO.

 

Zdroj/Foto: Facebook