Odporný útok na modelku Natáliu Kočendovú: Jediné, čo vieš je potratiť, píšu je ľudia

Českú modelku Natáliu Kočendovú a jej partnera, uznávaného barbera Lakyho Royala, postretla pred niekoľkými mesiacmi hrozná tragédia. Spoločne sa tešili na príchod prvého potomka, ktorému chceli dať meno Nathaniel. Bohužiaľ v šiestom mesiaci Natália náhle potratila a o svoje bábätko prišla.

Vtedy sa rozhodla, že bude svoj príbeh zdieľať s ostatnými a na sociálnych sieťach umiestnila snímku, na ktorej plače a drží v náručí svojho syna. Fotka vyvolala v ľuďoch búrlivé reakcie a Natália tak musela vysvetľovať, že sociálne siete nie sú len o príjemných veciach a dokonalých fotkách. „Chcela som pomôcť týmto ostatným ženám, ktoré si prešli podobnou tragédiou a našli znova silu a odvahu ísť ďalej,“ vysvetlila vtedy.

Aj napriek tomu, že si Natália prešla veľmi bolestivým obdobím, niektorí ľudia na sociálnych sieťach sa neštítia tej najnižšej kritiky. Modelka je na neprajné správy a komentáre síce už zvyknutá a len tak niečo ju nerozhodí, ale toto bolo na pôvabnú modelku príliš. „Tak táto vie len potratiť,“ napísal jej anonymný profil. „Absolútne nechápem, ako niekto môže byť tak zlý a niečo také mi napísať. To je naozaj neuveriteľne zlé,“ povedala s poľutovaním Natália.

Mohlo by vás zaujímať:  Pátracia akcia na Váhu skončila tragicky: 13-ročného Mária našli bez známok života