Pár pri hádke zlomil zábradlie a padal 7 metrov, iba zázrakom prežil! (VIDEO)

rusko petrohrad pár spadol pri hádke z balkóna video

Šokujúce zábery zachytil náhodný okoloidúci v meste Petrohrad na severozápade Ruska. Pár sa dostal na balkóne do potýčky, pričom vylomili zábradlie a následne padali voľným pádom sedem metrov, až kým ich nečakal tvrdý dopad v podobe betónu. Páru sa však ako zázrakom takmer nič nestalo! O šokujúcom prípade informoval britský portál DailyMirror.

Sociálne siete zaplavilo video ruského páru, ktorý pri hádke v historickom centre Petrohradu doslova vylomil zábradlie a následne spadol z balkóna.  Celý pád natočil náhodný okoloidúci, ktorý bol práve na prechádzke. „Išiel som s kolegom a natáčal si krásy veľkomesta. Keď som si všimol hádku na balkóne, zameral som na pár svoju kameru, „ uviedol autor videa.

Pár bol neskôr identifikovaný ako Olga Volkovová (35) a Jevgenij Karlagin (35). Dvojica sa najskôr hádala na balkóne, a keď sa jeden z nich oprel o zábradlie, zrejme pod jeho váhou nevydržalo a vylomilo sa. Pád z výšky siedmich metrov dvojica, ktorá vychováva jedno dieťa, akoby zázrakom prežila.

Mohlo by vás zaujímať:  Herečka Turzonová v slzách: Rakovina jej vzala ďalšieho blízkeho človeka

Našťastie boli v blízkosti prítomní svedkovia, ktorí hneď zavolali sanitku. „Pád videl aj človek s lekárskymi skúsenosťami, ten pomáhal ako prvý, potom sme zavolali sanitku,“ dodal autor nahrávky. Po dopade boli bezodkladne odvezení do nemocnice, kde podstúpili operáciu. Zranenia síce boli vážne, ale nie život ohrozujúce. Miestne úrady už začali vyšetrovať, či nebol balkón v havarijnom stave.

Zdroj/Foto: DailyMirror, YouTube