Preskočiť na obsah

Pellegrini v Siedmom nebi nebol jediný: Najnovšie si ruky od práce zašpiní tento politik!

Uplynulý týždeň prekvapil divákov relácie „V siedmom nebi“, ktorú vysiela televízia JOJ, bývalý premiér SR Peter Pellegrini. Ten sa v programe objavil ako pomocník, ktorý sa nebojí manuálnej práce a okrem finančných prostriedkov poskytol aj vlastnoručnú výpomoc pri rekonštrukcii kúpeľne. V najnovšej časti sa však objaví ďalší známy politik – bývalý minister hospodárstva SR a líder strany SaS Richard Sulík. Na verejnosť dokonca unikli aj prekvapivé zábery z natáčania. 

Hoci sa zdá, že niektorým divákom nie sú politici v Siedmom nebi po chuti, ich účasť v obľúbenej relácii obhajuje aj moderátor Vilo Rozboril. „Predsa len, ako fungujú jednotlivé strany, rozhodujú ich lídri. Takže sme pozvali lídrov parlamentných strán. No dobre, všetkých nie, všetkých sme nechceli,“ povedal na margo vystúpenia politikov v relácii.

„Ich nasadenie (politikov, pozn. red.) bolo naozaj veľké. Jasné, celú pomoc rodinám zafinancovali, to sa ani nebavme, veď v tom bola pointa. Ale zároveň sa rôznych prerábok v domácnostiach fyzicky zúčastňovali naozaj naplno. Niekedy to vyslovene vyzeralo tak, že ráno mali zasadnutie v parlamente a potom leteli makať do Siedmeho neba aj do noci. Môžem absolútne vyvrátiť nejaké podozrenia, že by robili len na oko pre kameru. Verte, že ak by robili takto, tak by sme to tak odvysielali. Ale to naozaj nehrozilo. Trúfam si povedať, že ich osud rodín naozaj zasiahol a podľa toho k tomu pristupovali,“ dodal Rozboril.

O pravdivosti jeho slov svedčia zábery bývalého ministra, kde stojí so zašpinenými dlaňami napríklad aj za stavebnými mrežami.

sulík v siedmom nebi

sulík v siedmom nebi

sulík v siedmom nebi

sulík v siedmom nebi