Preskočiť na obsah

Poslanec fyzicky napadol 16-ročného chlapca: Jeho rodičia zverejnili VIDEO

Na východe Slovenska došlo k fyzickému útoku poslancom obecného zastupiteľstva. Ten fyzicky napadol iba 16-ročného chlapca. Všetko sa podarilo natočiť jeho rodičom, ktorý sa rozhodli video zverejniť.

O prípade informovala TV JOJ. “Oni oslavovali narodeniny na pozemku urbárskeho lesného spoločenstva, kde prišiel pán poslanec, ktorý ich už v ten večer napadol a vyhnal z pozemku, že vraj je jeho,” vysvetlil podrobnosti otec napadnutého chlapca. Incident mal pokračovanie na druhý deň, keď poslanec fyzicky zaútočil na tínedžera. Jeho rodičom sa podarilo všetko natočiť a video zverejniť.

“Keby sa chcel skontaktovať, tak vie, kde bývam, tak by za mnou prišiel a vysvetlil, čo sa stalo,” prezradil otec mladíka. Redaktorka TV JOJ kontaktovala aj poslanca a žiadala vysvetlenie. Tomu však do reči príliš nebolo. “Tam nie je čo riešiť, ja vám nebudem odpovedať. A keď niečo odvysielate, podám na vás trestné oznámenie,” odkázal redaktorke. Iný pohľad na celý incident má expertka na trestné právo Lucia Kurilovská, ktorá si video pozrela. Podľa nej ide o trestný čin výtržníctva a navyše dieťa je chránenou osobou. V takomto prípade sa trestná sadzba zvyšuje.

VIDEO:


Video/Foto: TV JOJ