Príťažlivá Silvia Kucherenko si užívala v bazéne: FOTO hore bez!

Silvia Kucherenko hore bez fotka praha česko česká republika

Kedysi sa pýšila tak obrovskými perami, dnes už vsádza modelka Silvia Kucherenko (39) viac na prirodzený vzhľad, ale stále sa nebojí dráždiť. Teraz sa napríklad ukázala hore bez … A je to naozaj božský pohľad!

Niektoré celebrity trávia dovolenku pri mori, na luxusných jachtách či objavovaním ďalekých krajov, avšak pôvabná Silvia Kucherenko to vzala trochu z opačného konca. Svoje voľné dni sa totiž rozhodla stráviť v neďalekom Česku.

Najprv sa vydala do metropoly, ktorú zbožňuje. „Čo vám budem rozprávať, asi sa sťahujem,“ rozplývala sa na Instagrame pri fotke, na ktorej bola zachytená v reštaurácii s nádherným výhľadom na pražské Staré Mesto.

Mohlo by vás zaujímať:  Lucia zo Zámeny manželiek si vzala vraha: ROZVOD už 3 mesiace po svadbe!

Najväčšiu radosť však svojim fanúšikom však určite urobila poslednými fotkami, ktoré zverejnila. Ukázala sa totiž pri bazéne – najskôr vo veľmi odvážnych plavkách, neskôr, ju to už v nich asi nebavilo, a tak odhodila vršok úplne dolu. Vychutnávala si drink a pri tom dala svoje prsia na obdiv svetu. Muži ľutovali iba jediné – bradavku si prekryla rukou.

« z 9 »