Preskočiť na obsah

ŠKANDÁL aký v šou Svadba na prvý pohľad nebol: KONIEC natáčania, Michal vybuchol

Divákov markizáckej šou Svadba na prvý pohľad čaká poriadna dráma. Jej účastníkmi budú manželia Vierka a Michal. Tento pár si evidentne k sebe cestu nenašiel. I keď sa 40-ročný umelec sa ako tak snaží, 42-ročná lektorka tanca pôsobí odmerane a oduto. Všetko vyvrcholí, keď sa dvojica vráti domov z Benátok.

Vierku s Michalom možno označiť za  najproblematickejší pár v markizáckej šou Svadba na prvý pohľad. Diváci si všimli, že dvojica si cestu k sebe nenašla. Nič na tom nezmenili ani ich medové týždne v romantických Benátkach. I keď sa Michal snažil, Vierka pôsobila odmerane. Ich vzťah po príchode domov na Slovensko ešte viac vygradoval. Obaja sa dohodli, že bývať spolu nebudú. Aj napriek tomu vzal Michal telefón a zavolal svojej manželke. Navrhol jej, že príde za ňou z Bratislavy do Ružomberka. Vierka nad tým ohŕňala nos a povedala, že to nemá význam. Ani to 40-ročného umelca neodradilo, spakoval si veci a vlakom za ňou odcestoval.

Koniec natáčania

A to zrejme nemal robiť. Vierka opäť nevyvíjala žiadnu aktivitu, aby sa ich vzťah utužil. Bola chladná a odmeraná. Všetko zmenil deň pod spoločnou strechou, keď už Michalovi praskli nervy. Rovno mi môžeš povedať, čo ti na mne prekáža! Môžeš o tom doma porozprávať vašim, opäť. Zdôveriť sa s celým svojím životom, so všetkým, čo si zažila, ale my dvaja si asi nemáme čo povedať, vypenil Michal, po čom sa tmavovláska zbalila a odišla preč. Manželia mali dokonca ukončiť celé natáčanie. Na spoločnej večeri, kam mali prísť všetky páry, sa Michal s Vierkou neukázali. Viac uvidíte v dnešnej časti na Markíze.

Zdroj: pluska.sk / Foto: TV Markíza