SMUTNÁ správa: Jedna z obľúbených exfarmárok podľahla zákernej chorobe

zomrela exfarmárka Anna Auxtová

Fanúšikov vidieckej reality šou Farma zasiahla  smutná správa. Jedna z účastníčok podľahla vo veku 56 rokov zákernej chorobe. O jej smrti informovala prostredníctvom sociálnej siete jej dcéra Ľubomíra.

Ak ste fanúšikom markizáckej šou Farma, určite vám niečo hovorí meno Anna Auxtová. V tom čase 52-ročná matka troch detí z Čierneho Baloga účinkovala v 9. sérii Farmy. Dokonca v tejto drsnej šou pôsobila aj so svojou dcérou Ivanou. Ani jedna sa však do veľkého finále neprebojovala. Sympatická a pracovitá Anička nás, žiaľ, navždy opustila.

Bolestivý odkaz do neba

“Najlepší, najúžasnejši človek, neskutočna bojovníčka… budeš mi chýbať najviac na svete… Srdce mi ide puknut od žiaľu… odpocivaj v pokoji maminka moja… Prišla som o najlepšiu kamarátku na svete… pockala si si ešte na nás, kým sme prišli s otcom a vydýchla si naposledy… bola si neuveriteľna žena… obetovala si nám celý život a keď si si mala užívať, tak ta ta pliaga doslova zožrala,” napísala na sociálnej sieti jej dcéra.

Mohlo by vás zaujímať:  Bartošová sa dočká vlastného seriálu: Toto nemá s nebohou Ivetou nič spoločné, hnevá sa ​​jej manažér!

Na exfarmárku a svoju kolegyňu zo statku si spomenul aj jej víťaz Šimon Néma a venoval jej tichú spomienku. Rodine a pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Anna Auxtová

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Odkaz Šimona Nému


Zdroj/Foto: Facebook