Spoznáte celebrity v časoch, kedy boli školopovinné? Ukážte svoj talent v kvíze

celebrity v mladosti fotky kvíz

Sú známe a ľudia ich milujú. Bodujú vo filmoch alebo na koncertoch. Reč je o osobnostiach, ktoré v detstve a mladosti boli na škole často šedými myškami. Málokto si je naozaj podobný. Skúste rozpoznať v našom jednoduchom kvíze, kto je na fotografiách.

V teste je pre vás pripravených dokopy 10 otázok. Niektoré sú ľahšie, iné zas o dosť ťažšie. Správna odpoveď je vždy iba jedna. Koľko bodov sa vám podarí získať? Skúste a dajte nám vedieť v komentári na facebooku. Poďte na to!

Viac kvízov a zábavy nájdete —TU—

Štart

#1. Na strednej škole dnes slávny herec nebol veľký krásavec. V súčasnosti je manžel Blake Lively hollywoodskym idolom. O koho ide?

Ryan Reynolds

#2. Spoznáte známu britskú rebelku, ktorá je dnes veľmi úspešnou topmodelkou?

Kate Moss

#3. Dievčatko vpravo na fotografii je známou herečkou. Za manžela mala hollywoodskeho krásavca z filmu Pearl Harbor. Kto je to?

Jennifer Garner

#4. Predtým bola sladké dievčatko s kučerami. Dnes je mamou, je ostrihaná na krátko a má za sebou kariéru s tancom pri tyči. Ktorá kontroverzná hollywoodska celebrita to je?

Amber Rose

#5. Na fotografii je známy krásavec z Austrálie. Kto je to?

Liam Hemsworth

#6. Na základnej škole bolo toto okaté dievčatko šedou myškou. Dnes je veľkou hviezdou a koncertuje po celom svete. Spoznáte slávnu speváčku?

Katy Perry

#7. Ktorý český herec vyrástol z tohto roztomilého chlapca?

Michal Suchánek

#8. Viete, kto je toto roztomilé dievčatko? Je jednou z najúspešnejších súčasných popových speváčok a už je trojnásobnou mamou.

Beyoncé

#9. Spoznáte, kto je toto veselé dievčatko? Má za manžela slávneho amerického herca, ktorý je o dvadsaťpäť rokov starší.

Catherine Zeta-Jonesová

#10. Na škole nosila okuliare a mala krátky zostrih. Dnes je hollywoodskou kráskou a má tri dcéry s Bruceom Willisom. Ktorá herečka to je?

Demi Moore

Dokončiť

Výsledok

-