Preskočiť na obsah

Študentke sa na tvár vyprázdnil muž zo zoznamky: Neuveríte, čo sa jej kvôli nemu stalo!

Takzvané schôdzky na jednu noc sú v dnešnom svete čoraz častejšie, avšak nie každému vždy dôjde, akému riziku sa prostredníctvom nich môže vystaviť. Ako dokonalá výstraha pred podobným správaním môže poslúžiť i príbeh nemenovanej americkej študentky, ktorá si vďaka ,,jednorázovke” vyslúžila nepekný kožný problém. To však na tom všetkom nie je tá najzarážajúcejšia vec. Čítajte pozorne až do konca!

,,Jedného večera som si vyšla s doposiaľ neznámym mužom, ktorého som spoznala cez známu internetovú zoznamku. Schôdzka prebiehala presne podľa mojich predstáv, a tak i skončila – v posteli. Ovládaná vzrušením z novej známosti som mu dovolila, aby sa dokončil na moju tvár a dekolt, no to bola obrovská chyba.

Na nasledujúci deň som si na sebe všimla podivné kožné vyrážky, najmä v oblasti spomínaných častí tela vyššie. Ponáhľala som sa preto k svojmu lekárovi, ktorý ma však poslal k dermatológovi, nakoľko nešlo o žiadnu pohlavne prenosnú chorobu. No, kožný lekár ma diagnózou totálne vydesil. Anomálie na pokožke vraj spôsobili drobné parazity! Porozprávala som mu preto zážitok z predchádzajúcej noci.

Podľa jeho vyjadrenia existujú iba dve možnosti, ako sa muž môže niečím podobným nakaziť. A teraz dobre spozornite, prichádza tá najnechutnejšia časť celého príbehu. Buď pohlavným stykom so zvieratami alebo neboštíkmi. Celá znechutená som ho ihneď chcela kontaktovať vďaka jeho profile na Facebooku, ktorý mi zanechal. Hádajte, kde pracuje. V márnici!”

Zdroj/Foto: Twitter