Test osobnosti: Pozerá sa na vás tento muž priamo, alebo ho vidíte z boku?

test osobnosti tvár muža z boku profilu priamo

Pozorne sa pozrite na nasledujúcu fotografiu. Podstatné pre vás je, akým spôsobom na prvý pohľad vnímate zobrazenú tvár muža. Pozerá sa na vás tento muž priamo, alebo je jeho tvár zobrazená z profilu? 

V tomto teste neexistuje správna odpoveď, odpovedzte podľa svojich pocitov. Dozviete sa o sebe množstvo zaujímavých a užitočných vecí.

Odpoveď č. 1: Muž na fotke sa na vás pozerá priamo

Pozreli ste sa na fotku a máte pocit, že muž sa na vás pozerá priamo? Tento váš vnútorný pocit veľa vypovedá o vás samotných.

Ste spoločenskí a máte radi akciu

Pozeráte sa ľuďom sebaisto a bez rozpakov do očí. Dokážete druhých presvedčiť svojimi slovami. Ste otvorení všetkým novinkám. Patríte medzi aktívnych a spoločenských ľudí, ktorí sa púšťajú aj do tých najbláznivejších nápadov. Milujete život plný vzrušenia a nepredvídateľných zvratov.

Mohlo by vás zaujímať:  Ste dobrodruh? Vyskúšajte rýchly TEST prežitia v prírode

Milujete slobodu

Chcete žiť slobodne a nezávisle. Je to spôsob vyjadrenia vášho života. Slobodu a nezávislosť propagujete aj v partnerských vzťahoch. Nechcete sa príliš pripútavať a zostávať na jednom mieste. Bojíte sa, že by to mohlo zásadne ovplyvniť váš život.

Ste radi v centre pozornosti

Ste extrovertne založení, preto ste radi v centre pozornosti. Chcete, aby bol váš názor počuť, a ste ochotní ho brániť za každú cenu.

Myslíte optimisticky

Ste veční optimisti. To pozitívne sa snažíte nájsť vo všetkom okolo seba. Aj vy sami ste nabití pozitívnou energiou a emóciami. To je ten hlavný dôvod, prečo vás ľudia, ktorých máte okolo seba, tak milujú.

Mohlo by vás zaujímať:  Poznáte Egypt ako taký? Vyskúšajte sa z jeho histórie i geografie zároveň

Odpoveď č. 2: Mužova tvár je zobrazená z profilu

Keď ste sa na úvodnú fotku zadívali, vaše vnútorné pocity vám skôr našepkávali, že mužova tvár je zobrazená z profilu? Potom to o vašej osobnosti hovorí nasledujúce.

Premýšľate a až potom konáte

Chcete mať všetko pod kontrolou, snažíte sa predvídať všetky možné scenáre. Ak sa vám daná situácia vymkne z ruky, cítite sa stratení a ste veľmi nervózni. Mávate problém riešiť svoje problémy okamžite. Všetko si musíte najprv dobre premyslieť.

Ste introvertne založení

Patríte k introvertným ľuďom, ktorí sa rozhodne nedružia so všetkými ľuďmi vo svojom okolí. Máte pár skutočných priateľov, ktorí nahrádzajú desiatky známych. Svojich blízkych bezhranične milujete a ste pre nich schopní obetovať prakticky čokoľvek.

Mohlo by vás zaujímať:  TEST zo všeobecných znalostí #1: Uspeješ alebo pohoríš?

Dokážete čítať v druhých ľuďom

V očiach druhých ľudí dokážete prečítať emócie aj náladu. Ste veľmi citliví, na druhých si všímate aj tie najmenšie drobnosti. Venujete sa však aj svojim vlastným pocitom.

Patríte k plachým, skromným a citlivým ľuďom

Máte láskavé, ale ľahko zraniteľné srdce. Ste plachí a skromní. Pokiaľ sa stretnete s urážkami a nepríjemnými životnými okamihmi, dokážete sa s nimi dobre vysporiadať. Tieto zážitky vám do ďalšieho života dodajú silu, vytrvalosť a húževnatosť.

Ste hĺbaví a chcete dosiahnuť vnútorný pokoj

Radi nad všetkým premýšľate. Snažíte sa pochopiť nielen sami seba, ale aj všetko okolo vás. Pre vašu pohodu je najdôležitejšia harmónia a vnútorný pokoj.