Totálny výbuch Paľa Haberu: Neželám si, aby niekto z týchto politikov…

Pavol Habera koncerty zákaz politikov

Pred pár dňami sa majiteľ reštaurácie Dunajský pivovar v Bratislave rozhodol zverejniť tzv. Dunajský blacklist (čierny zoznam), na ktorom boli vyobzeraní viacerí politici. Vyhlásil, že týchto politikov v jeho podniku nikto neobslúži. Ide o vzdor spojený s pomocou gastra zo strany vlády v čase pandémie. Na jeho stranu sa najnovšie pridal aj obľúbený spevák Pavol Habera. Politikom poslal tvrdý odkaz a vystavil im stopku.

Pavol Habera patrí na Slovensku medzi hudobnú špičku, zároveň je už niekoľko rokov neoddeliteľnou súčasťou speváckej šou SuperStar. Na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje viac ako 250-tisíc fanúšikov, zverejnil ostrý odkaz adresovaný politikom na Slovensku. Konkrétne teda tým, ktorí participovali pri pomoci ľuďom v čase pandémie.

Pavol Habera sa rozhodol učiniť nečakaný krok. Pridal sa k iniciatíve majiteľa bratislavského podniku, ktorý vyhlásil, že v jeho podniku nikoho z politikov neobslúžia. Matovič, Krajčí, Heger, Remišová, Sulík, Naď, Krajniak a spol sa na koncert Pavla Haberu nedostanú.

Pavol Habera

Pavol Habera

„Pripájam sa k iniciatíve reštauracie Dunajský pivovar v Bratislave a pana Halgaša! Za mňa – NEŽELÁM si, aby ktorýkoľvek z TÝCHTO POLITIKOV navštívil niekedy v budúcnosti moj koncert!!!! Nechcem hrat pre niekoho, kto v týchto ťažkých časoch nepomohol kulture a ľuďom, ktorí v nej pracujú!!!! A nielen nám!!!! Mohol by som tu ešte hodinu vypisovať všetky dovody, ale to by aj tak nemalo žiaden význam. Tak už len jedno- nikto ma k tomuto príspevku nevyzval a nestratil som žiadne nervy . Je to len moje rozhodnutie a je mi jedno čo si o tom kto myslí,“ vyhlásil rezolútne Pavol Habera na sociálnej sieti.

S iniciatívou prišiel majiteľ reštaurácie Dunajský pivovar v Bratislave

S iniciatívou prišiel majiteľ reštaurácie Dunajský pivovar v Bratislave

Habera si na koncertoch neželá týchto politikov

Habera si na koncertoch neželá týchto politikov

Zdroj/Foto: Instagram