Preskočiť na obsah

Uhádnete vek chlapca na obrázku? Keď vám ho prezradíme, nebudete veriť

Obrovskou hviezdou sociálnej siete TikTok sa najnovšie stal mladík Hasbulla Magomedov z ruskej Machačkaly. Toho po vzore slávneho šampióna súťaže UFC Khabiba Nurmagomedova, ľudia volajú Mini Khabib. TikToker si prezývku vyslúžil po zverejnení niekoľkých zábavných videí, na ktorých predstiera boj s deťmi. On sám však dieťaťom už nie je. Neveríte? Čítajte ďalej.

Na základe jeho zjavu by ste si Hasbullu Magomedova mohli veľmi ľahko pomýliť s päťročným dieťaťom. On je však o 13 rokov starší. Síce pripomína dieťa, ale nedávno dosiahol plnoletosť. Dôvodom jeho nezvyčajného vzhľadu je genetická porucha – trpí nedostatkom rastového hormónu, ktorý nastáva, keď hypofýza v mozgu (zodpovedná za produkciu väčšiny hormónov) nedokáže rastový hormón (GH) produkovať.

Ľudia si Hasbullu Magomedova často mýlia so synom Khabiba Nurmagomedova. Mnoho fanúšikov totiž verí, že „Mini Khabib“ a hviezda UFC sa navzájom podobajú. V skutočnosti tieto dva prípady spolu nijako nesúvisia – sú len blízki priatelia.

Aj keď sa Hasbullovi fanúšikovia tešia na ďalšie z jeho komediálnych príspevkov, zdá sa, že „Mini Khabib“ nemá záujem živiť sa nakrúcaním videí navždy. Magomedov v rozhovore pre ruské médiá odhalil, že sa jedného dňa chce stať teológom.

« z 8 »