Preskočiť na obsah

Úmrtie Jula Viršíka zasiahla aj jeho priateľa Vila Rozborila: “Mám chuť napísať, že on…”

Po nečakanej a náhlej smrti obľúbeného moderátora a rádiového spíkra Jula Viršíka sa na sociálnych sieťach hromadia smutné odkazy do neba. K smútiacim sa pridal aj moderátor Vilo Rozboril.

Julo Viršík odišiel na večný odpočinok. Mal len 56 rokov. Táto správa zarmútila širokú slovenskú verejnosť. Podľa dostupných informácii skonal na chate v Malých Levároch na Záhorí, pravdepodobne na zástavu srdca. Objavili sa však nezmyselné špekulácie a ničím nepodložené tvrdenia ľudí, ktorí si myslia, že za smrťou Jula Viršíka bolo niečo iné. Viac si prečítate >TU<

Nečakané úmrtie Jula Viršíka zasiahlo aj moderátora Vila Rozborila. Ako prezradil, mali s ním veľké plány. „Jeho smrť ma veľmi zasiahla. Nielen preto, že bol odo mňa len o pár rokov starší. Je toho viac. Považoval som ho za suverénne najlepšieho rozhlasového spíkra 90-tych rokov. Až mám chuť napísať, že on svojou bezprostrednosťou a odľahčeným humorom “narysoval”, ako sa v komerčných rádiách moderovalo a moderuje dodnes,“ vzdal hold Vilo Rozboril svojmu priateľovi Julovi Viršíkovi.

 

Julo Viršík, odpočívaj v pokoji

Zdroj/Foto: Facebook