Preskočiť na obsah

Utekaj rýchlo preč, to je na psychológa: Píšu Michalovi diváci šou Svadba na prvý pohľad

Druhá séria šou Svadba na prvý pohľad sa pomaly blíži ku svojmu koncu. Niektorým párom vzťah klapol, iným nie. Vierke s Michalom krachol ešte pred koncom šou. Dvojica sa pohádala a neukázala sa ani pri spoločnej večeri, kde prišli všetky páry. Diváci Michalovi odporúčajú iba jedno. Aby od Vierka zutekal.

Vzťah medzi Vierkou a Michalom nebol ideálny už od jeho samotného začiatku. Romantický výlet v Benátkach ich nespojil a dokonca ich nespojilo ani spoločné bývanie. Vierke neustále niečo prekážalo, no i napriek tomu sa Michal nevzdával. Trpezlivosť však došla i jemu a vybuchol. Viac si prečítate —TU— 

Diváckom sa správanie Vierky nepozdáva. Viacerí na sociálnych sieťach píšu, že je odmeraná a chladná. Michalovi odkazujú, aby sa zbalil a odišiel od nej čo najskôr.

Utekaj preč

„V 42 rokoch je sama. 4 vztahy po 4 roky, ani jeden nevysiel. Tak nech sa skusi pozriet,ci nie je chyba v nej,“ napísala sa jedna z diváčok. „Michal , utekaaaaaaaj ale rychlo prec, tato zena cista depka, podla mna sa stale este hlada, vobec sa necudujem ze v jej veku je stale sama, ved co by si na nej chlap vsimol? Bez zivota, bez energie, bez usmevu, tvari sa ako obet domaceho nasilia.. fakt, by mala navstivit psychologa, lebo takto ostane stara dievka navzdy,“ pridala sa diváčka Veronika.

Zdroj|Foto: Facebook/TV Markíza