Preskočiť na obsah

Žena bývala tajne v cudzom byte: Odhalila ju až bezpečnostná kamera!

Keď si Američan Joe Cummings z New Yorku všimol toho, že sa v jeho domácnosti stráca jedlo, začal byť nervózny. O to viac ho šokovalo, keď mu priateľka potvrdila, že ona to nie je. Nainštaloval teda do ich bytu kameru s nočným videním. To, čo videl, ho pekne vydesilo.

Kamera totiž zaznamenala v noci neznámy pohyb. Zo skrine sa pomaly vynárala postava cudzej ženy. Pomaly si vyliezla na stôl a postupne sa presunula až na podlahu. Votrelec potom prešiel k umývadlu, do ktorého sa vymočil. Potom žena zrejme dostala hlad a tak si otvorila chladničku, z ktorej začala vyjedať. Aby toho nebolo málo, následne si zapla televíziu a vyvalila sa na pohovke. Keď prišiel čas vrátiť sa späť do svojho úkrytu, žena nelenila a znovu otvorila chladničku, aby si nejaké jedlo vzala so sebou.

Keď Joe na zázname videl, čo sa v noci v jeho byte dialo, ihneď zavolal policajtov. Tí ženu zatkli. V jeho skrini sa mala zdržiavať až neuveriteľné dva týždne.  „Netuším, ako sa tam dostala. Jediný spôsob, ako sa sem dostať, je cez okno. Je v najvyššom poschodí a vedie k nemu požiarne schodisko, „ uviedol prekvapený muž podľa denníka Daily Star . Podľa polície žena vliezla do bytu, aby Joa okradla, ale pravdepodobne sa jej tam zapáčilo.