Žena sa chce vydať za verejný bazén: Ľudia sa v manželovi môžu kúpať aj po svadbe, tvrdí

tabatha bazén svadba

Tabatha má netradičného partnera: verejný bazén. Prvýkrát sa v ňom kúpala v piatich rokoch, teraz plánujú svadbu. To, že sa do jej snúbenca chodia kúpať aj ostatní, berie rozumne. Je to jeho práca, uznáva v reportáži pre Ark Media.

Tabatha k svojmu snúbencovi rada privoniava. „Vonia pekne,“ pochvaľuje si. Zoznámili sa, už keď mala päť. To sa v ňom prvýkrát vykúpala. Tabatha má totiž skutočne nezvyklého milenca: bazén.

„Je mi veľkou oporou, už od roku 1995, kedy sa moji rodičia rozviedli,“ priznala bacuľatá Tabby. Život si bez neho už vraj nedokáže predstaviť. Kvôli pandémii však nemohla svojho Colina vidieť celý mesiac, teraz už je ale nezvyčajný pár zase spolu. Tabatha navyše plánuje s bazénom svadbu.

Mohlo by vás zaujímať:  Na prvý pohľad je to jednoduchá hádanka. Je však ťažšia, než sa zdá. Zvládnete ju?

„Páči sa mi v modrej a bielej,“ pochválila sa Tabatha počas reportáže Ark Media , ktorá sa objavila na facebookovej stránke It ‚gone viral. Tabby teraz bude môcť Colina navštevovať častejšie, pretože bude právoplatne jeho manželkou. Colin je totiž verejný bazén. „Otec si myslel, že som mentálne chorá,“ priznala Tabatha. To vraj vtedy, keď narazil na jej intímne fotky, ktoré si v Colinovi nafotila.

Priznala tiež, že po rekonštrukcii, ktorou jej snúbenec prešiel, rieši nejaké sexuálne problémy, ako to tak vo vzťahu býva. „Zmenil sa,“ povedala smutne. Bazén na ňu vraj hovorí a s obľubou jej spieva, tiež si vraj s Tabathou praje mať deti. Z toho, že do Colina chodia cudzí ľudia, nemá dobrý pocit. „Je to ale jeho práca, takže to rešpektujem,“ dodala Tabatha s tým, že by ale cudzím ľuďom nikdy nebránila, aby sa do jej manžela chodili kúpať.

« z 11 »