Zrušili pátranie po Katarínke (8) a Viktorke (10): Nečakané ODHALENIE

Katarina Viktoria Keselakova patranie zrušili

Pátranie po nezvestnej Kataríne Kešeľákovej (8) a Viktórii Kešeľákovej (10), o ktorom sme vás nedávno informovali, bolo definitívne ukončené. Tento prípad zaujal tisíce ľudí a aj preto sa ich podarilo veľmi rýchlo vypátrať. Obe dievčatá sa nachádzajú v Spojených štátoch amerických aj so svojou maminou.

Pátranie zverejnila aj známa skupina HAKA – Cielené pátranie po osobách, ktorú vedia Štefan Farkaš. A práve on informoval verejnosť o tom, že obe hľadané dievčatká sú v poriadku. Pátracia akcia získala na sociálnej sieti enormnú silu, vďaka čomu sa táto informácia dostala až do USA, kde sa Katarína a Viktória nachádzali.

Nezvestnosť nahlásil otec dievčat

„Ozvala sa nám maminka dievčat, že sú v poriadku. Odcestovali spoločne do USA za chorým príslušníkom rodiny. S manželom, žiaľ, momentálne majú rozvodové konanie, ktoré je veľmi divoké. Ja som s nimi osobne hovoril a sú obe v poriadku. Ich presný pobyt v USA nezverejníme, ale informáciu poskytneme polícii včetne kontaktu na maminku. Nezvestnosť dievčat na polícii hlásil manžel. Veľmi pekne ďakujeme za 4-tisícové zdieľanie, ktoré sa vďaka Vám dostalo až do USA. Skontaktovať sa s rodinou trvalo neuveriteľnú 1 hodinu,“ objasnil pátraciu akciu po nezvestných dievčatách Štefan Farkaš zo skupiny HAKA – Cielené pátranie po osobách.

Mohlo by vás zaujímať:  Telo generála Milana Lučanského († 51) bolo exhumované! Čo bolo príčinou nečakaného prevozu?

Na obrázku môže byť 2 ľudia, dieťa a interiér

Na obrázku môže byť 2 ľudia, dieťa a stojaci ľudia

Zdroj|Foto: Facebook/Stefan Farkas, HAKA – Cielené pátranie po osobách